Hotel Leonardo vazhdon te jete një nga hotelet më të njohura dhe të frekuentuara në zonen e plazhit te Durresit, duke qene e pajisur me te gjitha standartet e turizmit të lartë. Hoteli mund te strehohoj mbi 300 persona, në kushte të përsosura.

Akomodimi:

93 Dhoma Teke, Dyshe & Treshe
14 Suita

Dhomat Superior:

Ajër i kondicionuar
Telefoni me formimi i numrit të drejtpërdrejtë
Internet Wireless
LCD TV
Sherbim ne dhome
Minibar
Banjo me dush
Tharese flokesh

Sherbime te pergjithshme:

Parking
Sherbim ne dhome
Parking i siguruar 24 H
Sherbim Security 24 H

Bathroom with shower Bathroom with shower
Bathroom with shower Bathroom with shower
Accommodation - Hotel room Accommodation - Hotel room
Accommodation - Hotel room Accommodation - Hotel room