KONTROLLO DISPONUESHMËRINË

DHOMAT DHE ÇMIMET

93 dhoma dopio, treshe, dhe teke dhe 14 suita

Suitat

100/dita

Dhomë treshe

105/dita

Dhomë Dopio

70/dita

Dhomë Teke

55/dita

RRETH NESH

Distanca nga deti : 50 metra
Hotel Leonardo është një nga hotelet më të famshëm dhe më të frekuentuar në zonën e plazhit të Durrësit, ku bashkohen më së miri shërbimi cilësor dhe ambjentet e mrekullueshme për turizëm me standard të lartë. Hoteli ka një kapacitet akomodimi mbi 300 persona, në kushte të përsosura.

Kapaciteti: 107 dhoma në të cilat 14 suita me TV, telefon, mini bar, dush, sallë shërbimi, ballkone. Restoranti, ju ofron më të mirën e guzhinës italine dhegjithashtu më të mirën e kuzhinës tonë tradicionale. Verërat: shqiptare, italiane, frënge, maqedonase , Spanjolle për çdo zgjedhje.

Vendndodhje perfekte. Hoteli ofron kushte te shkelqyera akomodimi. Guzhine e shumllojshme dhe produkte vetem te fresketa. Cmimi teper te mira ne raport me kushtet dhe sherbimet qe ofron.

G_S_ Tirana, Albania

Një hotel i këndshëm, dhoma komode dhe te pajisuara me të gjitha facilitetet. Staf shumë miqësor. Ushqimi është i shkëlqyeshëm. Largësia nga plazhi rreth 50m dhe vetem 6 km nga qendra e Durrësit . Hoteli ka një pishinë te madhe per te kenaqur te gjithe vizitoret. Dhomat kanë ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas në të gjithë hotelin. Hoteli ofron te gjitha kushtet e duhura per te kaluar pushime te mrekullueshme ne plazhin e Durresit.

Rosalind Cloer Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

SHËRBIMET TONA

4 salla konferencash, moderne dhe e pajisur, për 200, 100 dhe 2 nga 50 persona, janë ideale për çdo takim pune, panaire, evente etj.

  • Ekspres

  • TV me kabllor

  • Tavoline Pune

  • TV 25 onch

  • Ore

  • Sherbim 24 ore

This post is also available in: English

car rental tirana real estate saranda