Dhomë Dopio

Përshkrimi

Kjo dhomë elegante dhe shume mikpritëse me ajër të kondicionuar ofron një minibar, një tavolinë dhe dritare të izoluara nga zhurma. Përmban një banjo të kompletuar me dush, produkte higjenike dhe tualet. Dhoma është e pajisur me një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe krevate komod
• Banjo: Dush, Tharëse flokësh, Produkte higjenike, tualet , pantofla banjoje.
• Teknologji dhe Media: Kanale pay-per-view, kanale satelitore, TV me ekran të sheshtë, telefon.
• Ushqim dhe Pije: Minibar
• Shërbime Ekstra:Shërbim Zgjimi, Peshqirë, Carcafë.
• Pamja: Pamje nga Deti
• Internet falas i disponueshëm në cdo dhomë

This post is also available in: English

car rental tirana real estate saranda