Suitat

Përshkrimi

Suitat e hotelit tone janë dhoma luksoze, të rafinuara dhe elegante, ku përfshijnë dy dhoma të projektuara për t’ju dhuruar qetësinë dhe relaksin që ju kërkoni, me një pamjet ë mrekullueshme të detit adriatik, që I fal qëndirmit tuaj magjinë dhe bukurinë. Këto dhoma kanë në përmbajtje dhe tavolinë të gjerë për ata që kanë nevojë të punojnë, kolltuqe të rehatshme dhe një krevat queen size.
• Banjo: Dush, Tharëse flokësh, Produkte higjenike, tualet , pantofla banjoje.
• Teknologji dhe Media: Kanale pay-per-view, kanale satelitore, TV me ekran të sheshtë, telefon.
• Ushqim dhe Pije: Minibar
• Shërbime Ekstra:Shërbim Zgjimi, Peshqirë, Carcafë.
• Pamja: Pamje nga Deti
• Internet falas i disponueshëm në cdo dhomë

This post is also available in: English